Zestaw z kijkami. Stylowe palenisko ogrodowe 80x80 cm. Ognisko Grill

380,00 zł

sprzedam


Zestaw Szczytno, kijkami. Szczytno, Stylowe Szczytno, palenisko Szczytno, ogrodowe Szczytno, 80x80 Szczytno, Ognisko Szczytno, Grill Szczytno

palenisko Szczytno, ognisko Szczytno, grill Szczytno

Efektowne palenisko do ogniska lub grilla w zestawie z kijkami. Designerski wygląd i przemyślana konstrukcja. Spód paleniska nie styka się z gruntem - "wisi w powietrzu", a szeroko rozstawione nogi zapewniają stabilność. Wygodne uchwyty na przeciwstawnych krawędziach ułatwiają przenoszenie.

Cena dotyczy zestawu: palenisko + 6szt kijków metalowych z drewnianą rączką. Dodatkowe kijki to koszt 12zł/szt.

Palenisko wykonane z blachy 3mm. Wewnątrz nie malowane, z "surowej" stali - dzięki temu mamy pewność, że na potrawy nie naniesie się żadne szkodliwe paskudztwo powstające przy spalaniu farby.

Wysokość całkowita 30cm. Misa paleniska posiada kształt ostrosłupa, jej głębokość to 20cm, dzięki czemu ograniczona jest możliwość zaprószenia ognia, a jednocześnie całość nie traci na ergonomii.

Palenisko można wykorzystać na różne sposoby - do klasycznego ogniska, z trójnogiem lub też kociołkiem.

Ogromnym plusem jest minimalistyczny, a zarazem intrygujący wygląd, przypominający dwie piramidy zwrócone do siebie wierzchołkami.
Doskonale sprawdzi się jako praktyczna ozdoba na tarasie lub w ogrodzie.

Odbiór osobisty lub wysyłka kurierem / pocztą. Kurier pobraniowy Fedex to koszt około 70-80zł. Wysyłka Pocztą Polską (usługa kurier48) kosztuje 30zł, ale czas oczekiwania może się nieznacznie zwiększyć, ponieważ muszę osobiście dowieźć paczkę do urzędu pocztowego.

Z racji sporej ilości zapytań, o stan paleniska (nowe czy używane), wyjaśniam:
Na zdjęciach pokazany jest przedmiot testowy. Kupujący otrzymuje Nowe i nigdy nie używane palenisko.

Kolejna ważna informacja: istnieje możliwość pomalowania całego paleniska farbą żaroodporną lub wysyłka bez malowania. Sporo ludzi twierdziło, że "surowe", ze śladami szlifowania wygląda bardziej stylowo.


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 380

nr ogłoszenia: 17610